Zajmujemy się sprzedażą drzwi w Kraśniku i Janowie Lubelskim. W naszym asortymencie znajdą Państwo drzwi wiodących na rynku producentów, wśród których można wymienić m.in. marki Erkado, Dre, Agmar, Martom, Vivento, Pol-Skone, Wikęd, Mikea, Invado czy Intenso Doors.

Oferowane przez nas drzwi występują w wielu odmianach, różniących się budową, konstrukcją i sposobem otwierania. Pełnią rozmaite funkcje, takie jak: zamykanie pomieszczeń, zabezpieczenie przed włamaniem, ochrona przed hałasem i wpływem warunków atmosferycznych, w tym nadmiernym nasłonecznianiem pomieszczeń. Mogą też służyć jako przegroda przeciwpożarowa, a także odgrywać rolę reprezentacyjną czy dekoracyjną elewacji budynku.

Ofertę naszej firmy stanowią m.in.: drzwi wewnętrzne, a ponadto także:

  • wejściowe,
  • techniczne (dźwiękoizolacyjne i przeciwpożarowe),
  • zewnętrzne.

Jakie są zalety naszych drzwi?

Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość to cechy wspólne wszystkich sprzedawanych przez nas drzwi. Przykładamy szczególną uwagę do tego, by wyroby trafiające do naszej oferty wyróżniały się solidną budową, która przekłada się na ich znakomite parametry wytrzymałościowe. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w procesie produkcyjnym i zastosowaniu doskonałych jakościowo materiałów nasze drzwi cechują się długą żywotnością. Ich zakup to inwestycja na wiele lat.

Dobrze wiemy, że oprócz funkcji użytkowych drzwi pełnią jeszcze wiele innych – odpowiednio dobrane mogą podkreślić estetykę budynku i dodać mu piękna. Dlatego też zadbaliśmy o niezwykle bogaty wybór drzwi pod względem stylistyki i koloru. Bez trudu można znaleźć modele, które wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne budownictwo.

Posiadamy drzwi zewnętrzne odpowiednie do mieszkań, domów jedno- i wielorodzinnych, biurowców, obiektów użyteczności publicznej czy też wszelkich innych budynków. Jesteśmy pewni, że nasze produkty są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. Warto dodać, że oprócz samej sprzedaży zajmujemy się także montażem drzwi w Kraśniku i pobliskich miejscowościach. Od tego, czy instalacja została wykonana w sposób prawidłowy, zależy funkcjonalność konstrukcji – nasz zespół tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy szybkie, sprawne i przede wszystkim profesjonalne wykonanie usług montażowych.

Czym kierować się przy wyborze drzwi?

Przed zakupem drzwi trzeba zastanowić się, czego się od nich oczekuje. Jeżeli mają przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i ochronić przed włamaniem, warto wybrać specjalistyczne modele wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak np. bolce antywyważeniowe.

Nie bez znaczenia jest również pożądany stopień izolacyjności termicznej. To właśnie drzwi w dużej mierze odpowiadają za komfort cieplny mieszkańców – odpowiednio dobrane skutecznie zapobiegają ucieczce ciepła z budynku i chronią przed napływem zimna z zewnątrz. W naszej ofercie nie brakuje wielu różnych modeli energooszczędnych drzwi, które zapewniają doskonałą szczelność, a tym samym przyczyniają się do obniżenia wysokości opłat ponoszonych za ogrzewanie obiektu.

Podczas wyboru drzwi trzeba zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego zostały wykonane – to jeden z czynników mających znaczenie dla ich wytrzymałości i poziomu nie tylko izolacji cieplnej, ale również akustycznej.

Nie można też oczywiście zapomnieć o walorach wizualnych drzwi. Różnorodność dostępnych wzorów i kolorów sprawia, że dobór modelu, który stworzy harmonijną stylistycznie całość z pozostałymi elementami wyposażenia czy wyglądem elewacji, nie powinien przysporzyć żadnych trudności.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy wyborze drzwi, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzamy naszym Klientom, dobierając produkty o parametrach idealnie odpowiadających na ich indywidualne potrzeby.

 

Przykładowe modele drzwi zewnętrznych firmy Martom

Galeria

Nasze marki: