Zajmujemy się sprzedażą żaluzji w Janowie Lubelskim, Kraśniku i okolicznych miejscowościach. Przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór produktów różniących się pod względem użytego materiału oraz estetyki. Nasze nowoczesne systemy żaluzji poziomych i pionowych zapewniają funkcjonalną dekorację okna. Intrygujący wachlarz kolorystyczny pozwala natomiast dobrać żaluzje do każdego wnętrza, a wykonanie z organicznych materiałów przekłada się na wysoką odporność na uszkodzenia i trwałość na długie lata użytkowania.

W naszej ofercie znajdują się eleganckie żaluzje drewniane, które wspaniale komponują się z wnętrzami urządzonymi zarówno w stylu klasycznym oraz nowoczesnymi. Możemy zaproponować także uniwersalne żaluzje z aluminium, odznaczające się wysokimi walorami wizualnymi.

Zalety montażu żaluzji

Zastosowanie żaluzji jest niezwykle szerokie. Sprawdzają się doskonale zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i przestrzeniach biurowych czy też usługowych. Dzięki ich montażowi można precyzyjnie kontrolować ilość światła słonecznego przedostającego się do pomieszczenia. Żaluzje można dowolnie podnosić i opuszczać, a także zmieniać kąt nachylenia lamelek. Instalacja tych osłon okiennych wiąże się z szeregiem korzyści:

  • latem zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, a zimą ograniczają straty ciepła,
  • zapewniają mieszkańcom komfort termiczny,
  • gwarantują prywatność – zabezpieczają przed spojrzeniami przechodniów,
  • dopasowane do pozostałych elementów wyposażenia mogą dopełnić wystroju wnętrza i stać się jego prawdziwą ozdobą.

Kolejne z zalet żaluzji okiennych to również łatwość ich obsługi. Bez problemu można szybko regulować natężenia światła, tak aby odpowiadało indywidualnym potrzebom. Ponadto żaluzje nie wymagają także wykonywania żadnych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych – utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste.