Zajmujemy się sprzedażą rolet w Kraśniku oraz Janowie Lubelskim. Trwałość, funkcjonalność i piękny design – to cechy wszystkich oferowanych przez nas konstrukcji. Zależy nam na tym, by dostarczać Klientom rozwiązania skrojone na miarę ich potrzeb. Dlatego też służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze rolet – po zapoznaniu się z Państwa potrzebami zaproponujemy produkt o optymalnych parametrach.

Przygotowaliśmy bardzo szeroki wybór rolet wewnętrznych oraz zewnętrznych. Nie brakuje u nas modeli materiałowych czy też wersji dzień i noc. Zapewniamy bogactwo kolorów i rodzajów tkanin. Jesteśmy pewni, że każdy Klient znajdzie u nas rolety wpisujące się w jego indywidualne potrzeby i upodobania estetyczne. Warto dodać, że rolety to nie jedyna nasza specjalność – zajmujemy się także m.in. montażem okien.

Jakie są zalety naszych rolet?

Jako eksperci od rolet stawiamy na sprawdzone rozwiązania i cenione marki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i doskonałych gatunkowo materiałów oferowane przez nas rolety wyróżniają się najwyższą jakością. Mogą być użytkowane w budynkach różnego przeznaczenia – domach jednorodzinnych, biurach, urzędach czy też obiektach usługowych lub przemysłowych.

Największe zalety rolet znajdujących się w naszym asortymencie to:

  • wysoka odporność na działanie czynników zewnętrznych (w tym promieniowania słonecznego, wilgoci, opadów atmosferycznych),
  • optymalna wytrzymałość mechaniczna,
  • długa żywotność,
  • prostota obsługi,
  • łatwość pielęgnacji,
  • wysokie walory wizualne.

Liczne walory oferowanych przez nas rolet sprawiają, że są to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jakie rolety będą najlepszym wyborem?

Przed wyborem rolet należy zastanowić się przede wszystkim, jaką funkcję mają pełnić. Jednym z głównych zadań rolet jest zapewnienie ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Skutecznie zapobiegają zbytniemu nagrzewaniu się pomieszczeń w lecie, co ma ogromne znaczenie dla komfortu ich użytkowników. Wysokiej jakości rolety mogą przyczynić się do obniżenia opłat ponoszonych za klimatyzację.Należy ponadto podkreślić, że ich właściwości izolacyjne są też nieocenione podczas zimy – ułatwiają utrzymanie stałej temperatury w obiekcie. Oprócz tego umożliwiają precyzyjną kontrolę nad ilością światła, jakie przedostaje się do środka, co także zwiększa komfort mieszkańców.

Rolety są nieocenione również, jeśli chodzi o zapewnienie prywatności – chronią przed wzrokiem przechodniów i dodatkowo wyciszają hałas dochodzący spoza budynku. Te zewnętrzne zwiększają też poziom bezpieczeństwa jako jeden z ważnych elementów ochrony antywłamaniowej.

Jak widać, rolety to konstrukcje, na które z pewnością warto się zdecydować. Jeśli chodzi o wybór konkretnego modelu, na początku należy określić swoje oczekiwania. Jeżeli rolety mają przede wszystkim zapewnić ochronę przed zbyt silnym światłem wpadającym do pomieszczenia, dobrym wyborem będą te materiałowe. Bardzo praktycznym rozwiązaniem w są rolety z dwuwarstwowej tkaniny o zróżnicowanej przepuszczalności światła. Rolety o zastosowaniu zewnętrznym także dostępne są w wielu wersjach – naokienne czy elewacyjne znakomicie sprawdzają się w przypadku starszych budynków, natomiast do nowo powstałych polecamy podtynkowe ze skrzynką do zabudowy.

Nie można zapomnieć o tym, że właściwie dobrane rolety mogą stać się prawdziwą ozdobą wnętrza czy też bryły budynku – dlatego powinno się dobrać je z uwzględnieniem wyposażenia i stylu aranżacyjnego.