Prowadzimy sprzedaż bram w Kraśniku i Janowie Lubelskim – konstrukcji prowadzących do garażu, które otwiera się ręcznie lub za pomocą silnika elektrycznego. Twórczy efekt poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością i designem – takie są właśnie nasze bramy. Każde zamówienie traktujemy indywidualne, a nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Zapewniamy nie tylko estetyczny wygląd, ale również szeroki wybór paneli wraz z dodatkowymi wariantami, umożliwiającymi zastosowanie zarówno w nowym budownictwie, jak i remontowanych posesjach czy też budynkach użyteczności publicznej. Podobnie jak okna, tak i bramy garażowe dostępne w naszej ofercie stanowią połączenie efektownego wyglądu i pełnego bezpieczeństwa.

Jakie są rodzaje bram?

Przygotowaliśmy szeroki asortyment bram zróżnicowanych pod względem szczegółów konstrukcyjnych, użytego materiału oraz estetyki. Dzięki temu każdy Klient z łatwością znajdzie u nas produkt odpowiedni do swoich potrzeb. Warto zaznaczyć, że posiadamy nie tylko bramy garażowe do zastosowania w domach jednorodzinnych, ale również modele odpowiednie do hal czy magazynów przemysłowych.

Można wymienić wiele rodzajów bram, w tym m.in.:

  • uchylne,
  • rozwierne,
  • rolowane.

Każde z wymienionych rozwiązań cechuje się innymi właściwościami. Bramy w systemie uchylnym cechują się łatwością obsługi wynikającą z zastosowania prostego, ale niezawodnego mechanizmu działania – składają się na nie ościeżnica, skrzydło oraz poziome prowadnice. To bardzo popularne rozwiązanie dostępne zarówno w wersji otwieranej ręcznie, jak i automatycznie. Trzeba jednak zaznaczyć, że tego typu brama podczas otwierania wymaga miejsca z przodu budynku. Jeśli przestrzeń jest ograniczona, lepiej zdecydować się na modele rolowane – wyposażone w skrzynię nawojową, w której chowa się płaszcz bramowy. Wielu Klientów wybiera również tradycyjne systemy bramowe rozwierne. Cechują się bardzo wysokimi walorami wizualnymi i wygodą w użytkowaniu. Ich zaletą jest także to, że nie potrzebują dodatkowego miejsca pod sufitem, jak ich uchylne czy segmentowe odpowiedniki.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bramy?

Dobra brama garażowa powinna łączyć funkcjonalność z estetycznym designem. Musi być solidnej konstrukcji, która zapewni odpowiedni poziom ochrony przed włamaniem. Nie bez znaczenia są jej właściwości izolacyjne – powinna odznaczać się optymalną szczelnością, która zapobiegnie ucieczce ciepła i napływowi zimnego powietrza z zewnątrz. Warto więc postawić na bramy energooszczędne, jakich nie brakuje w naszej ofercie.

Podczas wyboru konkretnego modelu bramy należy uwzględnić warunki przestrzenne lokalizacji. To istotny czynnik, ponieważ, w zależności od rodzaju, bramy potrzebują innej ilości miejsca do prawidłowego działania. Oprócz tego trzeba zdecydować, jaki system otwierania i zamykania będzie odpowiedni. Montaż napędu do bramy znacznie znacząco zwiększa komfort jej obsługi. Automatyka to bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli brama jest używana z dużą częstotliwością.

Nie bez znaczenia jest również materiał, z jakiego brama jest wykonana. Posiadamy bramy z paneli stalowych odznaczających się doskonałymi parametrami wytrzymałościowymi. Panele aluminiowe wykazują natomiast wysoką odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – nie są podatne na korozję i cechują się prostotą pielęgnacji.

Pragnąc zapewnić Klientom wytrzymałe bramy o długiej żywotności, postawiliśmy na produkty takich marek, jak Nitus i Wiśniowski – słynących ze stosowania nowoczesnych technologii i materiałów najwyższej jakości. Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że możemy zaproponować bramy, które stworzą harmonijną całość z obiektami o każdej stylistyce – zarówno nowoczesnej, jak i tradycyjnej. Co ważne, posiadamy bramy do celów przemysłowych – mogą być z powodzeniem montowane w halach czy magazynach.

Bramy Okna Drzwi Nitus

Bramy Wiśniowski